Budúcnosť patrí remeselníkom

line
"

Pričuchni ku klasickému
remeslu v 21. storočí

Ak sa nebojíš pilín a prachu, si zručný a chceš vidieť ako sa dokáže robiť klasické remeslo moderne, dvere do našej dielne sú ti otvorené

"

Nauč sa, že vytvoriť niečo,
je ten najkrajší pocit

Vytvoriť produkt od úplne nuly, je ten najkrajší pocit, aký môžeš zažiť. Neveríš? Presvedč sa v našej dielni

"

Rob s nami svetové veci
na Slovensku

Sme poctivá trojgeneračná firma so slovenskými koreňmi, no naše produkty ďaleko presahujú naše hranice. Rob s nami svetové veci aj ty

Aktuálne pracovné pozície

line

Stolár


Vďaka neustálemu dopytu sa naša dielňa POSVANCZ stále posúva a rozrastá. Venujeme sa hlavne stavaniu interiérov na mieru podľa individuálnych požiadaviek klientov. Do výroby aktuálne hľadáme stolára so skúsenosťami v zákazkovej prevádzke. Človeka, ktorý bude riešiť prácu kreatívne a samostatne. Hľadáme človeka, ktorý bude dlhodobo súčasťou nášho pracovného tímu.

Pracovný pomer: plný úväzok
Príloha (formáty: doc,pdf,docx,rtf):

Operátor CNC strojov


Od roku 2015 sme našu výrobu podporili aj strojmi s NC riadením. Operátor týchto strojov podporuje stolárov v našej dielni tak, že preberá opakujúce sa úlohy a za pomoci stroja ich automatizuje. Pracovná náplň pozostáva z vytvorenia 2D návrhov v počítačovom programe a ich následná reálna príprava za pomoci CNC stroja. (Napríklad vyfrézovanie). Do našej výroby hľadáme človeka, ktorý má chuť experimentovať s využitím strojov a pomôže nám optimalizovať výrobu. PS: Ak si napríklad študent a ešte nemáš toľko skúseností, neboj sa. Pracovníkov na tomto oddelení profesionálne zaškoľujeme.

Pracovný pomer: plný úväzok/ brigáda - pozícia je vhodná aj pre študenta.
Príloha (formáty: doc,pdf,docx,rtf):

Prípravár / pomocník


V našom tíme všetci ťahajú za jeden povraz. Od podporných výrobných fáz v našej dielni až po konečnú výrobu alebo montáž. Do tímu hľadáme zodpovedného človeka, ktorý bude pravou rukou našich stolárov, bude zodpovedný za prípravu pracoviska, udržiavanie poriadku v dielni. Bude sa starať o obsluhu strojov vo výrobe, alebo brúsenie povrchov a bude tiež zodpovedný napríklad za predprípravu materiálov, ktoré sú určené na povrchovú úpravu. Táto pozícia je flexibilná a je iba na tebe, či máš chuť skúšať stále nové a nové veci a postupovať na iné pracovné pozície.

Pracovný pomer: plný úväzok
Príloha (formáty: doc,pdf,docx,rtf):