Späť do Múdrosti


Modernosť v klasike
-
Interiér Karadžičova

line

Zdravíme vás. Vitajte v našom ďalšom blogu v ktorom vám predstavíme ďalší z projektov, ktorý sme realizovali. Tentokrát vám ukážeme zopár fotiek z interiéru na Bratislavskej Karadžičovej ulici.

Interiér Karažičova 1

Tak ako sa do bytu vstupuje dverami aj my sme "otvorili" tento článok práve dverami. Krásnymi dverami na mieru. Dominantou celého bytu v Bratislavskom starom meste sú klasické vysoké stropy. Dvere sme preto ladili tak, aby pôsobili čo najprirodzenejšie. Musíme sa priznať, že sme v tomto prípade museli klienta dlhšie presviedčať, aby nakoniec investoval práve do takýchto dverí, ale výsledok na seba nenechal dlho čakať. "Každá návšteva, ktorá ku nám príde si dvere okamžite všimne a veľmi chváli, spravili sme dobre, že sme si nechali poradiť" - priznáva sa mladý pár, pre ktorý sme celý projekt realizovali.

Interiér Karadžičova
Interiér Karadžičova

V kúpeľni sme použili dubovú dyhu, ktorej povrch sme nastriekali na hlboký mat (použili sme iba 5% lesku), aby sme čo najviac zachovali prírodný odtieň dreva. Zákazníci majú vo všeobecnosti často obavy, že sa dyha v kúpeľni "vyduje" kvôli vlhkosti. Špeciálnym povrchovým ošetrením však vieme "vydúvanie" ošetriť a tak sa niet čoho báť. Lak uzavrie povrch a vlhkosť a voda sa do dreva nedostane. Jednoduché, dlhodobé a spoľahlivé riešenie!

Interiér Karadžičova
Interiér Karadžičova

Pri "prieduchoch" na parapetnej doske sme skombinovali funkčnosť s pekným a netradičným dizajnom. Často sú tie najjednoduchšie riešenia aj najefektívnejšie a rovnako tomu bolo aj v tomto prípade. Jednoducho sme to dosky vyvŕtali diery cez ktoré prúdi smerom hore teplý vzduch a celá miestnosť sa tak vyhreje podstatne rýchlejšie. Paráda čo poviete?

Interiér Karadžičova
Interiér Karadžičova

Kuchyňa spája funkčné využitie dosť malého priestoru s dizajnom, ktorý ladí s celým zvyškom domu. Použili sme rovnaké farebné odtiene, jednoduché línie a projekt bol na svete.

Interiér Karadžičova
Interiér Karadžičova

Pozdravujeme na Karadžičovu, veríme že sa tam býva super a tiež pevne veríme, že sa vám naša práca páčila. Ak áno, nebojte sa nás odmeniť “lajkom” a povedzte o nás aj vašim priateľom. Viac o nás nájdete na našom webe www.posvancz.sk, alebo na sociálnych sieťach.

Ďakujeme Nora Jakub